info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه

ایستگاه اتوبوس حسینیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید شیرانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کالای برق روشنک، خشکشویی صدف، خودپرداز بانک آینده، نمایندگی بوتان صادقی و سوپر مارکت صابری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه اصفهان

ایستگاه اتوبوس حسینیه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کساره پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین بهشت و صبا 3 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس حسینیه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سوار سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسینیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طلوع
  رباط، بین زهره و رضایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین بهشت و صبا 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo