info
عکس سوپر مارکت آرش
category

سوپر مارکت آرش محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت آرش

سوپر مارکت آرش (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین آتلیه خندان ، فروشگاه سروش، خیابان قائمی، پروتئین کارن و کالای برق سپهر الکتریک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد سوپر مارکت آرش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  mohammadreza
  جمعه 10 دی ماه 1400

  خوبه


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت آرش واقع شده‌اند:

 • مارکت آریسا
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، فرقانی 6
 • هایپرمارکت تخفیفات
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، خسروی 3، خاکپور 1
 • هایپر تخفیف نیاوران
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین رادان 17 و میدان سرافرازان
 • سوپر رضا
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 14، رز 1، بین رز1/1 و 1/3
 • سوپرمارکت گل پسر
  بلوار شهید فکوری، فکوری66
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت آرش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت آرش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت آرش ندارد.
  neshan logo