info
عکس داروخانه ابن سینا
category

داروخانه ابن سینا محله دروازه قرآن، شیراز

درباره‌ی داروخانه ابن سینا

داروخانه ابن سینا (داروخانه) در محله دروازه قرآن شیراز و خیابان حافظ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک، بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما، باغ موزه هفت تنان و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین پمپ بنزین جهان نما، بلک برگر، پیتزا راما، کافه عکس و کباب خودمونی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه ابن سینا شیراز

آدرس داروخانه ابن سینا شیراز، شهر شیراز، محله دروازه قرآن است. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان فارس، شیراز، حافظ، بین علی آباد و کوچه 17 ربانی بروید.

طبق نظر کاربران، داروخانه ابن سینا شیراز از داروخانه‌های خوب محله دروازه قرآن است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر اسیری، داروخانه دکتر قاسم زاده و داروخانه دکتر ناظم وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه ابن سینا شیراز برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه ابن سینا شیراز در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اطلسی قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه ابن سینا شیراز برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه ابن سینا واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر اسیری
  هجرت، بین هجرت 1 و شهید فروغی
 • داروخانه دکتر قاسم زاده
  بلوار قدس، بین قدس 6 و میدان قائم
 • داروخانه دکتر ناظم
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان 19 و 21
 • داروخانه دکتر نیک نهاد
  (3.0)
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان26 و قانعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملاحسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ جمعه 06 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه ابن سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 06 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه ابن سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ابن سینا ندارد.
  neshan logo