info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فیض
category

ایستگاه اتوبوس میدان فیض محله گبرآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فیض

ایستگاه اتوبوس میدان فیض (ایستگاه اتوبوس) در محله گبرآباد اصفهان و خیابان آپادانا اول (قدوسی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گبرآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رویال ساخت و همچنین پیتزا کاج، پزشکی قانونی اصفهان، میدان فیض، اداره پست فیض و غذای بیرون بر هامون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فیض اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان فیض اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله گبرآباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آپادانا اول (قدوسی)، بین مهدی و عصاچی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان فیض اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی دنا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان فیض اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فیض واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا
  امام سجاد
 • ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
  سعادت آباد (آزادگان)، میدان بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فیض اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فیض در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فیض ندارد.
  neshan logo