info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و بلوار امامزاده جعفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین هتل ثلاثی یزد، هتل سنتی شاخه نبات، مجتمع تجاری میلاد نور، قهوه خانه و مطب دکتر مهدی عسکر فراشاه (طب سنتی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد

در شهر یزد، محله بعثت ، ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امامزاده جعفر، بین امامزاده جعفر 6 و مسجد علی اصغر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی همراز قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل نواب
  شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51
 • ایستگاه اتوبوس استخر شنا
  شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و شهید باروتکوب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار امامزاده جعفر، بین امامزاده جعفر 6 و مسجد علی اصغر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo