info
عکس ایستگاه اتوبوس شکوفه
category

ایستگاه اتوبوس شکوفه محله باغ فیض، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شکوفه

ایستگاه اتوبوس شکوفه (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان مهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین سوپر مارکت بهمن، بوستان فرشته، تهیه غذای باغ فیض، دبیرستان پروفسور حسابی و پیرایش کلاسیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران

ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله باغ فیض پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، مهستان، بین پنجم غربی و هفتم غربی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شکوفه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  JOKER
  چهارشنبه 13 مهر ماه 1401

  خیلییی بد مردم سه ساعت باید وایستن تا شاید اوتوبوس بیاد

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 24 مهر ماه 1401

  خیلیییییی دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شکوفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین نیلوفر و سباء
 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رجحان
  بزرگراه ستاری، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صفا
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شکوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شکوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شکوفه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، مهستان، بین پنجم غربی و هفتم غربی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo