info
عکس ایستگاه اتوبوس پشت باغ
category

ایستگاه اتوبوس پشت باغ محله میرقطب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پشت باغ

ایستگاه اتوبوس پشت باغ (ایستگاه اتوبوس) در محله میرقطب یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله میرقطب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شقایق و همچنین بومگردی خان و بانو، مسجد خلف باغ، فروشگاه تعاونی مصرف جهاد کشاورزی - شعبه ایرانشهر، پخش لوازم خانگی رحیمی (آی سن) و یزد پیامک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پشت باغ یزد

ایستگاه اتوبوس پشت باغ یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله میرقطب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پشت باغ یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی همراز قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پشت باغ یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پشت باغ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل
  خیابان قیام، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  طالقانی، بین شهید هدایتی و قدس
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده
  انقلاب، بین انقلاب 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پشت باغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پشت باغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پشت باغ ندارد.
  neshan logo