info
عکس تهیه غذای گندم
category

تهیه غذای گندم محله زاهد گیلانی، تهران

کترینگ و آشپزخانه
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تهیه غذای گندم

تهیه غذای گندم (کترینگ و آشپزخانه) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان باقری - پرواز واقع شده است. این مکان یکی از چهار کترینگ و آشپزخانه در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین مسجد فخریه، املاک تبریزی، رستوران و تهیه غذای پارسی، هییت و سقاخانه قمر بنی هاشم (ع) و شیرینی سرای شمس قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذای گندم واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای میلاد محمد
  دماوند، اقبال لاهوری، مرتجایی، بین کاظم کاهه و منتظری
 • کترینگ سینداپز
  امام علی، ثار الله، حضرتی، بین اسدی و فارابی
 • تهیه غذای میلاد 1
  امام علی، صفا شرقی، باقری
 • کترینگ خاله خانم
  (1.0)
  امام علی، ثار الله، بین صادقی و علیخانی
 • فیت فود
  (4.0)
  امام علی، بین ثار الله و مرتجایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای گندم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای گندم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای گندم ندارد.
  neshan logo