عکس ایستگاه اتوبوس پل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل (محله گاندی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل در محله گاندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل (ایستگاه اتوبوس) در محله گاندی تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش، بیمارستان دی، آسمان نمای گنبد مینا (پلانتاریوم)، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین شرکت بیمه آسماری، کارگزاری بانک کشاورزی، روستا تی وی، پتروشیمی قائد بصیر GBPC و لباس مجلسی نازلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل

آدرس ایستگاه اتوبوس پل، شهر تهران، محله گاندی خیابان نلسون ماندلا است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی پانیذ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  نلسون ماندلا (جردن)
 • ایستگاه اتوبوس ونک
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک
  ولیعصر، بین بیستم و میدان ونک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ندارد.
  neshan logo