info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی محله حسین آباد، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی

ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسین آباد اصفهان و خیابان بیژن واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله حسین آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسیقی ارمنیان جلفای نو و سرو بزرگ لیموچی و همچنین داروخانه دکتر جعفریان (حکیم نظامی) (اصلی)، مرکز توسعه کسب و کار رهنج، ام آر آی سپاهان، آموزشگاه رانندگی حافظ و رستوران فرنگی زینو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی اصفهان، شهر اصفهان، محله حسین آباد است. این ایستگاه اتوبوس در حکیم نظامی، بیژن قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شب بیدار قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دادسرا
  محتشم کاشانی، تقاطع لادن (38)
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی
  حکیم نظامی، بین نظر و میدان کوچک
 • ایستگاه اتوبوس حسین آباد
  ارتش، بین بهداری لشکر و سجادیه یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی ندارد.
  neshan logo