info
عکس مرکز اهدای خون مترو شهر ری عکس مرکز اهدای خون مترو شهر ری
category

مرکز اهدای خون مترو شهر ری محله حمزه آباد، تهران

پایگاه اهدای خون
4.4
5 رای

درباره‌ی مرکز اهدای خون مترو شهر ری

مرکز اهدای خون مترو شهر ری (پایگاه اهدای خون) در محله حمزه آباد ری و خیابان داسار، فرمانداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای هفتم تیر و همچنین بوستان مترو، ورودی مترو ایستگاه شهرری، ایستگاه مترو شهر ری، ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری و ساختمان سیر و حرکت خط یک مترو ( ساختمان راهبران ) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از پایگاه‌های انتقال خون خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی ح (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز اهدای خون مترو شهر ری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز اهدای خون مترو شهر ری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز اهدای خون مترو شهر ری ندارد.
location استان تهران، تهران، داسار، فرمانداری
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز اهدای خون مترو شهر ری

شنبه 08:00 تا 15:00
یک‌شنبه 08:00 تا 15:00
دوشنبه 08:00 تا 15:00
سه‌شنبه 08:00 تا 15:00
چهارشنبه 08:00 تا 15:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 15:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo