info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان محله محله نیایش، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان (ایستگاه اتوبوس) در محله محله نیایش یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، کباب ترکی فرشته، نمایندگی ایران خودرو امیری کد 4017، سیسمونی خورشید کوچولو و مسجد المهدی عج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان یزد

در شهر یزد، محله محله نیایش ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله کاشانی، بین شکوفه و قرشی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مجیبیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بصیر
  آیت الله کاشانی، بلوار امام جعفر صادق
 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  آیت الله کاشانی، بین آزادی و ایثارگران
 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کارواش
  بلوار امام جعفر صادق، بین امام جعفر صادق 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بلوار امام جعفر صادق، بین ویلا و خیراندیش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان ندارد.
  neshan logo