info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر
category

ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر محله قدمگاه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر

ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر (ایستگاه اتوبوس) در محله قدمگاه شیراز و بلوار بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله قدمگاه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ریحانه و همچنین مسجد سیاحتگر، چایخانه نخل طلایی، مطب متخصص کودکان و نوزادان (دکتر مهدی عزیزی)، داروخانه دامپزشکی و پت شاپ رازی و گروه صنعتی اقبالی (درب و پنجره یک جداره و دو جداره) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر شیراز

ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله قدمگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بهشتی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد سیاحتگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه تحویلی
  شهید حراف، بین حراف 12 و لاله
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه1
  فخرآباد غربی، بهار، بین بهار 9 و 13
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حضرت معصومه
  بلوار سفیر شمالی، بین بلوار امیرکبیر و 1 سفیر
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهار
  بهار، 13
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی بن جعفر
  بلوار عدالت شمالی، بین عدالت 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد سیاحتگر ندارد.
  neshan logo