info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر محله سیلو، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر

ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر (ایستگاه اتوبوس) در محله سیلو یزد و تقاطع غیر همسطح شهدای نعیم آباد، بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیلو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک شادی و همچنین شرکت برق منطقه ای یزد، مجتمع فرهنگی رفاهی غدیر، سالن ورزشی شهدای استانداری یزد، نمایندگی وزارت امور خارجه یزد و رستوران لاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر یزد است که در محله سیلو قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به تقاطع غیر همسطح شهدای نعیم آباد، بلوار دانشجو بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده هنر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
  امام حسین، بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس هتل توریست
  بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51
 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس خاتمی
  بلوار امیر کبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر ندارد.
  neshan logo