info
عکس پیتزا پروچیستا
category

پیتزا پروچیستا خمینی شهر

درباره‌ی پیتزا پروچیستا

پیتزا پروچیستا (فست فود) در خمینی شهر و خیابان شمس تبریزی، اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امیرالمومنین، داروخانه دکتر مزروعی، رستوران بختیاری، لحاف دوزی مرتضی زمانی و پولک و نبات تیموری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر

فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر را می‌توانید در شهر خمینی شهر، محله جوی آباد پیدا کنید.

فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر یکی از مکان‌هایی در محله جوی آباد است که طرفداران زیادی دارد. نانوایی و پیتزا کاکا، غذاخوری‌های معروف دیگری هستند که در اطراف این فست فود قرار دارند. همچنین قهوه فروشی سید، قهوه دیاکو و قهوه محسن محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله جوی آباد هستند که در نزدیکی فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر قرار دارند.

چطور به فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر برویم؟

برای رفتن به فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر راه‌های مختلفی دارید. شما می‌توانید یک راه راحت و بی‌دردسر را با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی انتخاب کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر به فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر می‌رساند. اگر با وسایل حمل و نقل همگانی می‌خواهید به این مکان بروید یا قصد استفاده از خودرو، موتور یا دوچرخه دارید، اپلیکیشن مسیریاب نشان، راه را به شما نشان می‌دهد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما همچنین می‌توانید نظر کاربران دیگر را در مورد این فست فود بخوانید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


ما در اینجا برای راحتی شما، اطلاعاتی مانند آدرس دقیق فست فود فست فود پیتزا پروچیستا خمینی شهر‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را قرار داده‌ایم. یادتان باشد اگر سری به این فست فود زدید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده پیتزا پروچیستا واقع شده‌اند:

 • نانوایی
  شمس تبریزی، مهر
 • پیتزا کاکا
  (4.6)
  شمس تبریزی، بین ولیعصر و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آسا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیتزا پروچیستا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیتزا پروچیستا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیتزا پروچیستا ندارد.
  neshan logo