info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم محله جوزدان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم (ایستگاه اتوبوس) در محله جوزدان اصفهان و خیابان ظهیر الاسلام، مسجد سید، بین نواب صفوی و آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جوزدان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین بازار روز کوثر 7، قهوه زیپان، گز افشار، پارکینگ هفتم محرم و هتل آوا پلاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان، شهر اصفهان، محله جوزدان است. این ایستگاه اتوبوس در ظهیر الاسلام، مسجد سید، بین نواب صفوی و آیت الله کاشانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه هفتم محرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  پنج رمضان، نرسیده به شهید فروغی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد فرشته
  شهیدان شرقی، بین نیایش و امید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، ظهیر الاسلام، مسجد سید، بین نواب صفوی و آیت الله کاشانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo