info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی (محله حسین آباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسین آباد مشهد و بلوار شهید اسماعیل پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حسین آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طلاب بار، خدمات خودرویی جهانگیری، ارایشگاه، اتوسرویس بی نظیر و کانال کولر غلامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله حسین آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید اسماعیل پور، بین شهید علیمردانی و اسماعیل پور 15 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس کندو قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهید علیمردانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امت 33
  بلوار امت، بین امت 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس میدان امت
  بلوار نبوت، بین میدان امت و نبوت 41
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90
  بزرگراه بابانظر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید اسماعیل پور، بین شهید علیمردانی و اسماعیل پور 15
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo