info
عکس مرکز خرید فرهنگ
category

مرکز خرید فرهنگ محله یوسف آباد، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید فرهنگ

مرکز خرید فرهنگ (بازار و مرکز خرید) در محله یوسف آباد تهران و خیابان سی و هشتم واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان جراحی ترمیمی و پلاستیک حضرت فاطمه الزهرا و همچنین شیرینی بی بی، سینما تئاتر گلریز، فروشگاه مدبر قاجار، سازمان تامین اجتماعی شعبه 18 و شهر کتاب فرهنگ قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید فرهنگ واقع شده‌اند:

 • پاساژ پرشیا
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، بیستون
 • فرابین
  (1.0)
  بزرگراه کردستان، حسین پور
 • مرکز خرید صدف
  (5.0)
  ولیعصر، بین مردوخی و نامجو
 • مجتمع تجاری شهاب
  (3.3)
  بهشتی، ولیعصر
 • کاج عاج
  (3.3)
  ولیعصر، مهرگان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمزه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید فرهنگ ندارد.
  neshan logo