عکس دمنوش نیوشا مشاهده در نقشه نشان
category

دمنوش نیوشا (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

متفرقه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، جهاد شمالی، گلستان

موقعیت دمنوش نیوشا یکی از مکان‌های خوب منطقه در محله ورزشگاه آزادی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


دمنوش نیوشا در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان گلستان واقع شده است. این مکان یکی از دو متفرقه در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین دفتر خدمات الکترونیک قضایی، دبستان و پیش دبستانی دخترانه سما ۲، دفتر اسناد رسمی 254 طباطبائی، مرکز درمان سوء مصرف مواد زیتون طلایی و ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، جهاد شمالی، گلستان

تلفن تماس: 09905587678

وب‌سایت رسمی: newshabank.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهوار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دمنوش نیوشا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دمنوش نیوشا

  • avatar
    سردار (شهریار سطح ۶) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

    دمنوش نیوشا داری بهترین آفرها و مشاوره بجز فروش راهنمایی و پشتیبانی عالی دارد.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دمنوش نیوشا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دمنوش نیوشا تهران ندارد.
neshan logo