info
عکس دمنوش نیوشا
category

دمنوش نیوشا محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی دمنوش نیوشا

دمنوش نیوشا در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان گلستان واقع شده است. این مکان یکی از سه متفرقه در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین دفتر خدمات الکترونیک قضایی طباطبائی - کد 93301039، دبستان و پیش دبستانی دخترانه سما ۲، پتشاپ منوتو پت manotopet ، فروشگاه تجهیزات پزشکی فانو و دفتر اسناد رسمی 254 طباطبائی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهوار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دمنوش نیوشا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد دمنوش نیوشا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    سردار
    شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

    دمنوش نیوشا داری بهترین آفرها و مشاوره بجز فروش راهنمایی و پشتیبانی عالی دارد.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دمنوش نیوشا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دمنوش نیوشا ندارد.
neshan logo