عکس دفتر پیشخوان خدمات دولت
category

دفتر پیشخوان خدمات دولت (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
5.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، کرامت 16

موقعیت دفتر پیشخوان خدمات دولت در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر پیشخوان خدمات دولت (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان کرامت 16 واقع شده است. این دفتر یکی از دو دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولید لباس کار SINAWORK، باسکول ۶۰ تنی، مجید برسلانی، بازار مصالح ساختمانی و ایستگاه اتوبوس میدان میامی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، کرامت 16

تلفن تماس: 05132516055


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیشخوان خدمات دولت مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

امور مشترکین خدمات الکترونیک پیشخوان دولت دفتر

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیشخوان خدمات دولت مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیشخوان خدمات دولت مشهد ندارد.