info
عکس دفتر پیشخوان خدمات دولت
category

دفتر پیشخوان خدمات دولت (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر پیشخوان خدمات دولت

دفتر پیشخوان خدمات دولت (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان کرامت 16 واقع شده است. این دفتر یکی از دو دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم یدکی قاسمی، تولید لباس کار SINAWORK، پایانه مفتح شرقی، باسکول ۶۰ تنی و خدمات فنی جواد ابراهیمی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 26 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیشخوان خدمات دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 شهریور ماه 1402

نظرات کاربران در مورد دفتر پیشخوان خدمات دولت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    سه شنبه 09 خرداد ماه 1402

    سرعت عمل پایین دستمزدشون نسبت به بقیه جاها بیشتر میگیرن قسمت پست

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیشخوان خدمات دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیشخوان خدمات دولت ندارد.
neshan logo