info
عکس اتاق فرار آجنا
category

اتاق فرار آجنا محله ایوانک، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتاق فرار آجنا

اتاق فرار آجنا ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله ایوانک تهران و خیابان کامیار واقع شده است. این مکان یکی از هفت تفریح و سرگرمی در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه 2 و همچنین کافه رئیس، مجتمع تجاری اداری آریو، مجتمع خوابگاهی امام علی (ع)، نامبر تن و سازمان بیمه سلامت ایران قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده اتاق فرار آجنا واقع شده‌اند:

 • بازی چنگک فان کیوب
  فرحزادی، سیمای ایران
 • گیم نت cr7
  بلوار دادمان، گلستان، غروی
 • شهریار PS4
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، فرحزادی
 • گیم فروش
  (5.0)
  فرحزادی، سیمای ایران، پردیسان
 • کافه گیم ایلوژن
  (3.0)
  فرحزادی، سیمای ایران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یاسری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتاق فرار آجنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتاق فرار آجنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتاق فرار آجنا ندارد.
  neshan logo