info
عکس کلانتری 14 بزرگمهر
category

کلانتری 14 بزرگمهر اصفهان

درباره‌ی کلانتری 14 بزرگمهر

کلانتری 14 بزرگمهر (کلانتری) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین مهمانپذیر پاوا، بستنی فروشی شهر یخی، فیزیوتراپی ایرانیان، گیم نت کوک شو و مسجد و حسینیه نورباران قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammadarjmand (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری 14 بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری 14 بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری 14 بزرگمهر ندارد.
neshan logo