info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري
category

ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، شهریار سلطانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی شاپ و رستوران ژیوان، پیتزا پیتزا، کافه رستوران پیانو، آبرنگ (پوشاک کودک) - abrang kids' clothing و فروشگاه گوشت مرغ درسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري اراک

ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک ولیعصر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، شهریار سلطانی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس موعود قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان فرمانداري ندارد.
location استان مرکزی، اراک، شریعتی، شهریار سلطانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo