info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 15
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 15 محله انتقال خون، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 15

ایستگاه اتوبوس کوچه 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله انتقال خون یزد و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله انتقال خون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کابینت احمدرضا و همچنین اداره کل انتقال خون استان یزد، خدمات و تعمیرات مبل پاسارگاد، باشگاه ورزشی رویان فیت و ایستگاه اتوبوس کوچه 15 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله انتقال خون قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی، خیابان کمیل، بین 17 و 9 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

اتومبیل کرایه صفائیه یزد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علم الهدی
  بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت
  بهشت، تقاطع مرحوم داوود انتظاری
 • ایستگاه اتوبوس ریحان
  بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، خیابان عباسیه، بین سپیدار و زیتون
 • ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
  بلوار جهاد، بین دشتی 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 15 ندارد.
  neshan logo