عکس داروخانه دکتر عاطفه شهبازی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر عاطفه شهبازی (محله زرگنده، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، کدویی، شکر آبی، بین بیژن پور و دانشگر

موقعیت داروخانه دکتر عاطفه شهبازی در محله زرگنده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر عاطفه شهبازی (داروخانه) در محله زرگنده تهران و خیابان شکر آبی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جواهری و مرکز خرید آ. اس. پ و همچنین اتوسرویس و آپاراتی امیر، درمانگاه خیریه رئوف، مسجد حجت، کافی نت زرگنده و داروخانه دکتر محمد شهاب مغازه ای قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر عاطفه شهبازی

داروخانه دکتر عاطفه شهبازی در شهر تهران، محله زرگنده خیابان شکر آبی واقع شده است. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، شریعتی، کدویی، شکر آبی، بین بیژن پور و دانشگر است.

داروخانه دکتر عاطفه شهبازی یکی از داروخانه‌های خوب محله زرگنده در شهر تهران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر سالاری ، داروخانه الهیه و داروخانه اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر عاطفه شهبازی برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر عاطفه شهبازی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس یخچال قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو قلهک پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر عاطفه شهبازی را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، کدویی، شکر آبی، بین بیژن پور و دانشگر


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر عاطفه شهبازی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر سالاری
  کی نژاد، قریب
 • داروخانه الهیه
  شریعتی، یخچال، بین آبشار و آینه
 • داروخانه
  آرش شرقی، عمرانی، وحید دستگردی - ظفر، بین کازرون و تبریزیان
 • داروخانه دکتر باقرپور
  آرش شرقی، راجیان، بین گوی آبادی و عمرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد ذوالفقاری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر عاطفه شهبازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر عاطفه شهبازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر عاطفه شهبازی ندارد.
  neshan logo