info
عکس ایستگاه اتوبوس زرگنده
category

ایستگاه اتوبوس زرگنده محله زرگنده، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرگنده

ایستگاه اتوبوس زرگنده (ایستگاه اتوبوس) در محله زرگنده تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ. اس. پ و همچنین مسجد جامع قلهک، آموزشگاه فنی حرفه‌ای رباتیک آريانا، دارالترجمه رسمی آذرین، کبابی ستاره قلهک و مرکز خرید نگین قلهک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرگنده تهران

ایستگاه اتوبوس زرگنده تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله زرگنده پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زرگنده تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید صدر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امیر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زرگنده تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرگنده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دستور
  بزرگراه صدر
 • ایستگاه اتوبوس درب دوم
  بزرگراه صدر، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  شریعتی، بین شریف و صنایع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرگنده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرگنده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرگنده ندارد.
  neshan logo