info
عکس آموزشگاه موسیقی هونام
category

آموزشگاه موسیقی هونام محله کشاورز غربی، تهران

درباره‌ی آموزشگاه موسیقی هونام

آموزشگاه موسیقی هونام (موسسه آموزشی) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان عباسی واقع شده است. این موسسه یکی از یازده موسسه آموزشی در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، خانه موسیقی ایران، داروخانه شبانه روزی فارابی، مارکا مد و سفره خانه سنتی عود قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی هونام واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی خونیا گر پارسی
  کارگر شمالی، خسروی
 • آکادمی هنر پارس
  توحید، بین پرچم و اردبیل
 • آکادمی پرینتر سه بعدی ایپک
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران
  آزادی، دکتر قریب، بین فرصت شیرازی و صهبا
 • اموزشگاه پیمان گستر
  ستارخان، کوثر دوم، کمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی هونام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی هونام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی هونام ندارد.
  neshan logo