عکس شهرداری منطقه 1
مشاهده در نقشه نشان
category

شهرداری منطقه 1 (محله دزاشیب - حکمت، تهران)

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر

موقعیت شهرداری منطقه 1 در محله دزاشیب - حکمت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

شهرداری منطقه 1 (اداره و سازمان دولتی) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این اداره یکی از پانزده اداره و سازمان دولتی در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، هایدا، ساندویچی خانلری، پارکینگ طبقاتی شهرداری و فروشگاه خانه و کاشانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر


سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری منطقه 1 واقع شده‌اند:

 • مرکز مطالعات شهرداری
  شریعتی، پل رومی، اکبری، آقابزرگی
 • شهرداری منطقه 1 ناحیه 4
  باهنر، کامران
 • مدیریت جهاد کشاورزی شمیرانات
  شریعتی، موسیوند، شفقی
 • شرکت اب و فاضلاب روستایی شعبه شمیرانات
  شریعتی، موسیوند، شفقی
 • اداره تربیت بدنی شمیرانات
  شریعتی، بین گلستان و نبوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری منطقه 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری منطقه 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری منطقه 1 ندارد.
  neshan logo