info
عکس داروخانه دکتر ایزدی
category

داروخانه دکتر ایزدی محله پوریای ولی، اصفهان

داروخانه
4.7
3 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر ایزدی

داروخانه دکتر ایزدی (داروخانه) در محله پوریای ولی اصفهان و بلوار کاوه، ولیعصر (19)، بین مهرآباد نو و حسینی واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله پوریای ولی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا عطا، ایستگاه مترو شهید باهنر، هتل آرماندیس، پلیس + 10 میدان شهدا و کلینیک داندانپزشکی مهرگان اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ایزدی اصفهان

برای رفتن به داروخانه دکتر ایزدی اصفهان باید به شهر اصفهان، محله پوریای ولی بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، بلوار کاوه، ولیعصر (19)، بین مهرآباد نو و حسینی است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر ایزدی اصفهان، با شماره تلفن آن (03134482100) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر ایزدی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله پوریای ولی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت و کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه داخلی بیمارستان امین، داروخانه دکتر زارعی و داروخانه دکتر شیر دره وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ایزدی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس مترو شهدا در نزدیکی داروخانه دکتر ایزدی اصفهان قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو چمران در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ایزدی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر ایزدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه داخلی بیمارستان امین
  ابن سینا، سنبلستان
 • داروخانه دکتر زارعی
  شهید مدرس، بین اعرفی و شهید کارگرفرد
 • داروخانه دکتر شیر دره
  شهید فروغی، آب پخشگان (2)
 • داروخانه سیف الدین
  مدرس، بین گل مریم و شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید مجید ساداتی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ایزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ایزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ایزدی ندارد.
  neshan logo