info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ملت
category

ایستگاه اتوبوس پارک ملت محله ژاندارمری، رشت

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ملت

ایستگاه اتوبوس پارک ملت (ایستگاه اتوبوس) در محله ژاندارمری رشت و بلوار گلسار، بلوار شهید انصاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آبنمای پارک ملت، خانه روستایی پارک ملت و بازار آستارا خان و همچنین بوستان ملت، خانه کنتاکی، آش قلمکار مهدی سرا، مزار شهدای گمنام و زمین چمن فوتبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ملت رشت

ایستگاه اتوبوس پارک ملت رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله ژاندارمری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلسار، بلوار شهید انصاری واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک ملت رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهیار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک ملت رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتی و 97
 • ایستگاه اتوبوس بوسار
  سعدی، بین بلوار بوسار و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • ایستگاه اتوبوس پل بوسار
  سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ملت ندارد.
  neshan logo