info
عکس زمین چمن مصنوعی
category

زمین چمن مصنوعی محله ونک، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زمین چمن مصنوعی

زمین چمن مصنوعی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ونک تهران و خیابان سئول واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و هشت مجموعه ورزشی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ورزش و همچنین فدراسیون هندبال، بازرگان کالا، موسسه سروش رسانه، شرکت کارگزاری توسعه فردا و بیمه ایران شعبه نمایشگاه قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده زمین چمن مصنوعی واقع شده‌اند:

 • زورخانه ده ونک
  سئول، اوستا، ده ونک، شرافتی، بین میدان ده ونک و یکم
 • باشگاه ورزشی ونک
  سئول، اوستا، ده ونک، شرافتی، بین میدان ده ونک و یکم
 • مجتمع ورزشی خانه هندبال
 • سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • زمین تنیس جنوبی انقلاب
  (5.0)
  سئول، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammadtj8 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن مصنوعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن مصنوعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن مصنوعی ندارد.
  neshan logo