عکس مجتمع تجاری رضا
مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع تجاری رضا (محله تختی - خانی آباد، تهران)

بازار و مرکز خرید
3.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مولوی، دهقانی

موقعیت مجتمع تجاری رضا در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مجتمع تجاری رضا (بازار و مرکز خرید) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان دهقانی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین ساندویچ های حمید و مجید، بانک کارگشایی مرکزی، رفاه مولوی، مسجد قنات آباد و رستوران میکاییلی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مولوی، دهقانی


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری رضا واقع شده‌اند:

 • پاساژ حاج رضا
  خیام، پاچنار، بین صدر و سید ولی
 • بازارچه مسقف ذکایی
  مولوی، ذکایی، سوم
 • شیک سون
  مولوی، بازار حاج قاسم، بازار عباس آباد، مهدوی
 • ساختمان تجاری شایسته
  خیام، مبرا، یکم
 • پاساژمیخک
  خیام، پاچنار، بیتا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد طاها (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری رضا ندارد.
  neshan logo