info
عکس مجتمع تجاری رضا
category

مجتمع تجاری رضا محله تختی - خانی آباد، تهران

بازار و مرکز خرید
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری رضا

مجتمع تجاری رضا (بازار و مرکز خرید) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان دهقانی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین ساندویچ های حمید و مجید، بانک کارگشایی مرکزی، رفاه مولوی، مسجد قنات آباد و رستوران میکاییلی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری رضا واقع شده‌اند:

 • پاساژ میلاد
  خیام، منوچهرخانی دوم، منوچهرخانی، بین امین و پاچنار
 • پاساژ حاج رضا
  خیام، پاچنار، بین صدر و سید ولی
 • شیک سون
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • ساختمان تجاری شایسته
  خیام، مبرا، یکم
 • پاساژمیخک
  خیام، پاچنار، بیتا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد طاها (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری رضا ندارد.
  neshan logo