info
عکس کتاب عرفان (شعبه گلسار)
category

کتاب عرفان (شعبه گلسار) (محله گلسار، رشت)

کتاب فروشی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کتاب عرفان (شعبه گلسار)

کتاب عرفان (شعبه گلسار) (کتاب فروشی) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار کتاب فروشی در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی لی لی پوت و مرکز خرید تندیس و همچنین کلینیک دامپزشکی گلسار، سرزمین سوخاری، هایپر مارکت سناتور، اسباب بازی ژوپیتر و کلینیک زیبایی آبان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده کتاب عرفان (شعبه گلسار) واقع شده‌اند:

 • کتابفروشی ارغوان
  (3.8)
  بلوار گلایل، بلوار استاد معین، کوچه 171 ( دوم)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fardi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کتاب عرفان (شعبه گلسار) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کتاب عرفان (شعبه گلسار) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کتاب عرفان (شعبه گلسار) ندارد.
  neshan logo