info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس دارو
category

ایستگاه اتوبوس پارس دارو محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس دارو

ایستگاه اتوبوس پارس دارو (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان پروین واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و پاساژ سپید و همچنین اداره تأمین اجتماعی شعبه 16، دفتر مرکزی فروشگاه اتکا، کافه و گلکده ایوار، بازار موبایل شمس و شرکت دارو سازی پارس دارو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران

ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهران پارس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خوشوقت، پروین است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهرانپارس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس دارو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی آمینه 119
 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس دارو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس دارو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس دارو ندارد.
  neshan logo