info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین (محله شارق، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین

ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین (ایستگاه اتوبوس) در محله شارق تهران و خیابان محمودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شارق تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهیه غذا سبحان، مسجد سبحان، شهر فلافل، برنج فروشی حاج نصرت و لبنیات سنتی گلبانان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران، شهر تهران، محله شاهد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدنی، محمودی، بین خورشیدیان و وهاج بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهيد مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی حسینی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الحسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سبلان
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس روشنائی
  مدنی، یزدی، نامجو
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان
  مدنی، بین سرباز و فتاحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین ندارد.
  neshan logo