info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین محله شارق غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین

ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین (ایستگاه اتوبوس) در محله شارق غربی تهران و خیابان محمودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شارق غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برنج فروشی حاج نصرت، لبنیات سنتی گلبانان، مسجد سبحان، نانوایی بربری و چلوکبابی هاشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران، شهر تهران، محله شارق غربی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدنی، محمودی، بین خورشیدیان و وهاج بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس شقایق کد۲۹۷ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الحسین واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین ندارد.
neshan logo