info
عکس پاساژ گل سرخ
category

پاساژ گل سرخ محله میرداماد، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ گل سرخ

پاساژ گل سرخ (بازار و مرکز خرید) در محله میرداماد تهران و خیابان دوم واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید میرداماد و همچنین پوشاک جین وست، هایپر تایر، تالار نگاه، کافه75 و مجتمع فنی میرداماد قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ گل سرخ واقع شده‌اند:

 • مجتمع تحکیم حق
  شریعتی، بین امانی و صادقیان
 • بیوتی سنتر
  شریعتی، منظر نژاد
 • مرکز خرید میرداماد
  بلوار میرداماد، تقاطع رودبار
 • مرکز خرید
  بلوار میرداماد، رودبار غربی، بین آریا و سوم
 • مرکز خرید مریم
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و رودبار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عمو سپهر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ گل سرخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ گل سرخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ گل سرخ ندارد.
  neshan logo