info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان هجده
category

ایستگاه اتوبوس گلستان هجده محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان هجده

ایستگاه اتوبوس گلستان هجده (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای سنتی نیکان، فست فود دایان ، کبابی گلپایگانی، اتاق فرار کلیسای باناک و سوپر پروتئین سید ممد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان هجده تهران

ایستگاه اتوبوس گلستان هجده تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلستان هجده تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان هجده تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان هجده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران، بین اعظمی و هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  ده حقی(آهنگ)، بین مدرسه و میدان مالک اشتر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان هجده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان هجده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان هجده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo