info
عکس خودپرداز بانک دی
category

خودپرداز بانک دی محله شهرک معلم، اراک

درباره‌ی خودپرداز بانک دی

خودپرداز بانک دی (بانک) در محله شهرک معلم اراک و خیابان فطرت ۵ واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله شهرک معلم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین دبستان دخترانه موسی بن جعفر، کترینگ خندان، نانوایی لواش، فروشگاه ایگرشاپ و لوازم تحریر پنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک خودپرداز بانک دی اراک

بانک خودپرداز بانک دی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک معلم پیدا کنید. بانک خودپرداز بانک دی اراک یکی از بانک‌های خوب محله شهرک معلم است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک‌های بانک مهر ایران، بانک مسکن و بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک خودپرداز بانک دی اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک خودپرداز بانک دی اراک قرار دارد، ایستگاه اتوبوس موتور آب است.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد در صورتی که به بانک خودپرداز بانک دی اراک مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک خودپرداز بانک دی اراک را قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده خودپرداز بانک دی واقع شده‌اند:

 • بانک مهر ایران
  بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت، بین چهارراه معلم و بشارت
 • بانک مسکن
  جوانه، جوانه 8، بین رویش 4 و جوانه 7
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  دوازده متری عترت، عترت، بین فضیلت 1 و 3
 • بانک ملت
  (3.0)
  بلوار حافظیه، حافظ 2، خدمت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک دی ندارد.
  neshan logo