info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید آیت
category

ایستگاه اتوبوس شهید آیت محله نوبهار، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید آیت

ایستگاه اتوبوس شهید آیت (ایستگاه اتوبوس) در محله نوبهار اصفهان و خیابان شهید دکتر آیت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله نوبهار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه برادران فلاحتی و همچنین فروشگاه اینترنتی جیبی تل، خانه معلم شماره 3، خانه معلم شماره ۳ (ناحیه ۴)، بورس قهوه و اتلیه آفرنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آیت اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس شهید آیت اصفهان است که در محله نوبهار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید دکتر آیت، بین رحمت الله نظیفی و میدان فجر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید آیت اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین پارکینک خصوصی تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید آیت اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آیت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکمت
  عبدالحسین زرین کوب، بین حکمت و 8 متری میلاد
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه
  میثم، بین شکوفه و مفتح
 • ایستگاه اتوبوس چشمه
  خواجه عمید، حمزه سید الشهدا، تالار، صفاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آیت ندارد.
  neshan logo