info
عکس ایستگاه اتوبوس چشمه
category

ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چشمه

ایستگاه اتوبوس چشمه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان صفاتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد موسی بن جعفر، بوستان تالار پارک شهدای ملکوتی، موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت، گیم نت کاکتوس و باشگاه ورزشی آرایا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان

ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان در شهر اصفهان، محله ملاصدرا و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خواجه عمید، حمزه سید الشهدا، تالار، صفاتی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چشمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اطشاران
  بزرگراه شهید آقابابایی، شهید داوود دهاتی، بین مهر دوم و اطشاران
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  خواجه عمید، فرهنگ، بین نوبهار و میدان فتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چشمه ندارد.
  neshan logo