info
عکس ایستگاه اتوبوس اطشاران
category

ایستگاه اتوبوس اطشاران محله اطشاران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اطشاران

ایستگاه اتوبوس اطشاران (ایستگاه اتوبوس) در محله اطشاران اصفهان و خیابان شهید داوود دهاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله اطشاران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امامزاده حسن ابن ابراهیم (ع) عطشاران، بوستان امامزاده اطشاران، شهر ژیمناستیک اصفهان ، تعویض روغنی سعید و مجتمع تعمیرگاهی خانه اتومبیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اطشاران اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس اطشاران اصفهان، شهر اصفهان، محله اطشاران است. این ایستگاه اتوبوس در شهید آقابابایی، شهید داوود دهاتی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس اطشاران اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اطشاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید قربانی
  خواجه عمید، شهید منانی، تالار، بین لاله و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس چشمه
  خواجه عمید، حمزه سید الشهدا، تالار، صفاتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه شهید آقابابایی، فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اطشاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اطشاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اطشاران ندارد.
  neshan logo