info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
category

ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن محله دردشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن

ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و خیابان جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی خونه فرشته ها و همچنین بابی مد، مجموعه ورزشی امام رضا، عتیق سرویس، بازار میوه و تره بار دردشت و مسجدالساجدین نارمک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن تهران، شهر تهران، محله دردشت است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی) قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت قرار دارد. آژانس ماهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک یاسمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، دردشت، بین ثابتی و جلال حاجی صادقی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه
  دماوند، بین جعفربای و رشید 115
 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  بزرگراه شهید سلیمانی، عبادی، فرجام غربی، مظفری نیا، بعد از والائیان
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن ندارد.
  neshan logo