info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد
category

ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد محله اکبر آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد

ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبر آباد یزد و خیابان منتظر قائم، محراب واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرهنگ زرتشتیان مارکار و مجتمع تجاری سیدالشهدا seyedoshohada Mall و همچنین پمپ بنزین منتظر قائم، شرکت طراحی سایت رایکانت یزد، شرکت کارگزاری مفید یزد، داروخانه جمعیت هلال احمر یزد و مطب دکتر حسن سلمان روغنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد یزد در شهر یزد، محله اکبر آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس منتظر قائم، محراب است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه اکبرآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  طالقانی، بین شهید هدایتی و قدس
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین فرخی 12 و لغوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
  بلوار امام جعفر صادق، بهشتی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد ندارد.
  neshan logo