info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق
category

ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق محله مصلی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق

ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی اصفهان و خیابان سعادت آباد (آزادگان) واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مصلی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نیلگون و همچنین مرکز تصویربرداری و سونوگرافی شفا، رستوران سنبله، فست فود سوران پلاس، گز آنتیک و اداره پست آزادگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان، شهر اصفهان، محله مصلی است. این ایستگاه اتوبوس در سعادت آباد (آزادگان) قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو آزادی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ صدوق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین فارابی میانی و رسالت
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  مرداویج (شیخ کلینی)
 • ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
  سعادت آباد (آزادگان)، بین بابا رکن الدین و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق ندارد.
  neshan logo