info
عکس ایستگاه اتوبوس شکلی
category

ایستگاه اتوبوس شکلی محله شکلی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شکلی

ایستگاه اتوبوس شکلی (ایستگاه اتوبوس) در محله شکلی تبریز و خیابان شمس تبریزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شکلی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد عربلر و پاساژ کاسپین و همچنین مسجد شهید مدنی (شکلی)، بناب کبابی جهان، پوشاک پرستو، شرکت بهداد تجارت سپهر پویان و سوپر مارکت علیوردی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شکلی تبریز

ایستگاه اتوبوس شکلی تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله شکلی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس تبریزی، بین پیرامون و سه راه شکیللی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شکلی تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس الماس اذربایجان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شکلی تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شکلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آقا جان
  ثقه الاسلام شمالی، نامی
 • ایستگاه اتوبوس بالا مسجد
  شهید مفتح، بین شهید شریفی 1 و مدرسه
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری (ضلع شمالی)
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شکلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شکلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شکلی ندارد.
  neshan logo