info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق محله امیر آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق

ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر آباد یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله امیر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب افشار و همچنین نانوایی سنتی فریمانی ، بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری، رادیکال استور، برق و کولر اتومبیل طباطبایی و بازرگانی آرتان تجارت پانیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله امیر آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب، بین هما و انقلاب 86 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام صادق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه ملانوری
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین محمد فانی و یزدی 60
 • ایستگاه اتوبوس مسجد رقیه
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه فجر
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه
  بلوار مشیر، بین مشیر 16 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 24 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق ندارد.
  neshan logo