info
عکس ایستگاه اتوبوس گلچین
category

ایستگاه اتوبوس گلچین محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلچین

ایستگاه اتوبوس گلچین (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آتیه بازار و همچنین بوستان گلچین، دبستان کاظمیه، داروخانه شبانه روزی دکتر مهرآبادی، فست فود دایان و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلچین تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گلچین تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نبرد جنوبی، بین بقایی و احمدوند می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلچین تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلچین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
  ده حقی(آهنگ)، محلات
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس رحمانی
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلچین ندارد.
  neshan logo