info
عکس پارس اسپرت
category

پارس اسپرت محله دکتر هوشیار، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی پارس اسپرت

پارس اسپرت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان استاد معين واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین شهر اتومبیل خسروانی، داروخانه شبانه روزی دکتر نادری، نمایندگی سایپا خدامی، بهپخش و طباخی عمو عزیز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مرتبط با خودروی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد پارس اسپرت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 13 فروردین ماه 1401

  عالی کار درست


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده پارس اسپرت واقع شده‌اند:

 • شهرام تایر
  یادگار امام، دامپزشکی، بین محمودی و مقصودیان
 • باطری مرادی
  یادگار امام، دامپزشکی، بین محمدی مخبر و عباسی
 • روکش غیاثوند
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، غیاثوند، بین شرقی و رجبی
 • فروشگاه لاستیک و تایر خودرو
  یادگار امام، دامپزشکی، بین بیست و یک متری جی و مظفر مقام
 • رادیو اسپرت مهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، بین نقی لو و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهیار.م.پ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارس اسپرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارس اسپرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارس اسپرت ندارد.
  neshan logo