info
عکس داروخانه آذربایجان
category

داروخانه آذربایجان محله صدر - (خیاوان) - انوری، تبریز

درباره‌ی داروخانه آذربایجان

داروخانه آذربایجان (داروخانه) در محله صدر - (خیاوان) - انوری تبریز و خیابان نوبر واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله صدر - (خیاوان) - انوری تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان الزهرا تبریز، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه استاد شهریار و پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی) و همچنین بیمارستان بهبود، خانه بهنام، موسسه زبان چیت سازان، مرکز تصویربرداری ام آر ای ایران و کافه کتاب هنگام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه آذربایجان تبریز

برای رفتن به داروخانه آذربایجان تبریز باید به شهر تبریز، محله صدر-(خیاوان)-انوری بروید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان آذربایجان شرقی، تبریز، ارتش جنوبی، نوبر بروید.

داروخانه آذربایجان تبریز یکی از داروخانه‌های خوب محله صدر-(خیاوان)-انوری است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه داخلی، بیمارستان عالی نسب تبریز، کلینیک شیخ الرئیس، مرکز جراحی حکیمان نور و کلینیک شبانه روزی بوعلی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه حقیقت آذری، داروخانه دکتر اشهری و داروخانه دکتر مینا تهوری وجود دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه آذربایجان تبریز برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه آذربایجان تبریز، ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا قرار دارد. ایستگاه مترو میدان ساعت هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه آذربایجان تبریز را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه آذربایجان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  گردشگر صبور
  دوشنبه 06 شهریور ماه 1402

  از هر نظر عالی، با شخصیت و برخورد مناسب


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه آذربایجان واقع شده‌اند:

 • داروخانه حقیقت آذری
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوچه شرکت و آقا علی
 • داروخانه دکتر اشهری
  ١٧ شهریور جدید، شرکت
 • داروخانه دکتر مینا تهوری
  ارتش جنوبی، پاستور جدید 2
 • داروخانه کیمیا
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوچه شرکت و ارک
 • داروخانه دکتر خضری
  ارتش جنوبی، پاستور جدید 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط wolf Alpha 🐺 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه آذربایجان ندارد.
  neshan logo