info
عکس هایپر مارکت خیابانی
category

هایپر مارکت خیابانی محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت خیابانی

هایپر مارکت خیابانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و خیابان دلاوران 51 واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خطیب و پنج شنبه بازار و همچنین سوپر تلفنی آرمان، گالری زرین گام، داروخانه دکتر حایری، بوستان خطی نخل و نانوایی سنگک نارنج قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر مارکت خیابانی واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه مهدی
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 24/1، بین دلاوران 21 و سرافرازان 18/1
 • سوپر محله
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، رهایی 2، بین رهایی 1 و 2/2
 • سوپر یگانه
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، رهایی 2، بین رهایی 1 و 2/2
 • سوپر دایی
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت خیابانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت خیابانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت خیابانی ندارد.
  neshan logo